Az Országos Atomenergia Bizottság (OAB) pénteki ülése nem döntött személyi kérdésekről - mondta Csillag István, az OAB elnöke. A bizottság az ülésén megállapította, hogy a paksi üzemzavar minősítése korrekt volt, a probléma sem a lakosságot, sem a környezetet, sem pedig a környező országokat nem veszélyeztette. Az OAB többek között azt is javasolta a szakhatóságoknak, hogy a végleges jelentés elkészítésekor a Nemzetközi Atomenergia Ügynökség nemrégiben lezárult vizsgálatában foglalt megállapításokat is vegyék figyelembe.
