BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csak a kazetták felső harmada sérült Pakson

2003. június 23. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Vasárnap késő este elvégezték a paksi atomerőműben a meghibásodott tisztítótartály belső videokamerás ellenőrzését, melynek során kiderült, hogy a kazetták alsó kétharmada minden valószínűség szerint ép maradt, csak a felső rész sérült. Emellett néhány kihullott uránpasztillát találtak a szakemberek. Hétfőn a Nemzetközi Energia Ügynökség ellenőrei is befejezték a kettes blokk üzemzavarához kapcsolódó helyszíni vizsgálatot.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet