Vasárnap késő este elvégezték a paksi atomerőműben a meghibásodott tisztítótartály belső videokamerás ellenőrzését, melynek során kiderült, hogy a kazetták alsó kétharmada minden valószínűség szerint ép maradt, csak a felső rész sérült. Emellett néhány kihullott uránpasztillát találtak a szakemberek. Hétfőn a Nemzetközi Energia Ügynökség ellenőrei is befejezték a kettes blokk üzemzavarához kapcsolódó helyszíni vizsgálatot.
