BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Novemberben hadiipari demonstráció

2003. március 13. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Idén hatodik alkalommal, november 5–6-án rendezik meg a Conversion and Defence (C+D) Közép-európai Védelmi Felszerelés és Repülési Szakkiállítást a Budapesti Vásárközpontban. A honvédelmi tárca tájékoztatása szerint norvég és orosz cégek máris jelezték érdeklődésüket. Ez annál is érdekesebb, mivel 2001-ben orosz részről nem képviseltette magát egyetlen hadiipari gyártó és kereskedő sem. Az amerikai cégek közül is csak a rakétagyártó Raytheon vett részt. A kétévente megrendezett szakmai seregszemlén a honvédelmi tárca tulajdonában lévő hadiipari társaságok idén is szerepelnek, s ezúttal HM-stand is lesz. Két évvel ezelőtt összesen 24 külföldi és 69 magyar vállalat állította ki termékeit.

Vigh Zsolt György
Vigh Zsolt György

Ez is érdekelhet