Az Európai Unió kommunikációs piaca jelenleg is rendkívül telített, ráadásul a magyar vállalkozások csak az adott ország kamarai tagjává válva fejthetnek ki tevékenységet országhatárainkon kívül - vélik a bécsi gazdasági kamara reklám- és marketingkommunikációs szakcsoportjának ügyvezetői, Elisabeth Czerwenka-Kulmon és Manfred Pichelmayer. A két osztrák szakember szerint a csatlakozást követően a jelenleginél még kiélezettebb versennyel és az árakra nehezedő nagyobb nyomással szembesülnek majd a magyarországi vállalkozások.
D. P.
