Egyaránt metrót ígér a szocialista színekben induló Gy. Németh Erzsébet, a polgári erők által támogatott Schmitt Pál és a liberális Demszky Gábor, sőt az utóbbi két aspiráns mindjárt kettőt, a 4-es vonal után az 5-öst is megépíttetné vagy legalábbis előkészítené. A jelenlegi főpolgármester programjából kiderül, hogy ő ez utóbbi vonalat a csepeli és szentendrei HÉV-vonalak összekötésével valósítaná meg. Mindhárom jelölt megújítaná a villamos-, busz- és troliparkot, Schmitt ezenfelül a lakótelepeken lakók életét gyorsvillamos-hálózat kiépítésével könnyítené meg, ráadásul - Demszkyhez hasonlóan, illetve a főváros kérésére már beindult közlekedésrendészeti akcióval összhangban - védett buszsávokkal kecsegteti a BKV-val utazó budapestieket. A jelöltek programjából nem maradhatott ki az egységes parkolási rendszer ígérete, s hídépítési tervekből sincs hiány. Ha minden jól megy, bárki is nyer, meglesz az Óbuda--Újpest híd, ezenfelül a szabaddemokraták ígérnek még egy, a Csepel-szigetnél épülő hidat, a szocialisták az M0-s északi részén is összekötnék Pestet és Budát, míg Schmitt Pál nemes egyszerűséggel három hidat „vállalt be”.
A panelházak és a lerobbant belvárosi lakóépületek felújítása éppúgy szerepel mindhárom jelölt tervei között, mint a fogyatékosok közlekedésének könnyebbé tétele. Ami az oktatási kérdéseket illeti, Demszky felújítana több általános és középiskolát, új intézményeket alapítana, miközben konkurensei ingyen tankönyvekkel, térítésmentes számítógépes vizsgával, nyelvvizsgával és jogosítvánnyal kecsegtetik választóikat. A tervezett kulturális beruházásokra Schmitt programja nem tér ki, Gy. Németh és Demszky viszont egyetért az Állatkert, a József Attila Színház, valamint a Bábszínház felújításának fontosságát illetően. Érdekes, hogy csupán a jelenlegi főpolgármester programjában bukkannak fel informatikai fejlesztésekre, illetve a szociális ellátóhálózat javítására vonatkozó ígéretek.
A szocialista jelölt a külső kerületekben felgyorsítaná a gázvezeték- és csatornaépítéseket. Gy. Németh a fővárosi iparűzési adó jelenlegi 2 százalékos mértékét csökkentené, ha a kieső bevételt pótolni lehetne. A turizmus fellendítése érdekében a városmarketingre fordítható, jelenleg évi 257 millió forintot három éven belül legalább egymilliárd forintra emelné.
(NAPI)
