Jövőre szeretné a kormány kiépíteni az egyéni számlás nyugdíjrendszert, amelynek segítségével mindenki maga döntheti el, mikor kíván nyugdíjba menni - mondta Varga Mihály pénzügyminiszter. Ehhez azonban a dolgozónak rendelkeznie kell egy minimális ledolgozott idővel, illetve meghatározott összegű befizetett járulékkal. Varga szerint az utóbbi években pozitív előjelű változás történt a magyarországi adózási morálban.
