A tárca tervei szerint a nemzetgazdasági átlagnál 25 százalékkal lesz magasabb 2006-ban a pedagógusok átlagbére - mondta Sió László, az Oktatási Minisztérium politikai államtitkára. A béremelések zömét 2003-ban, illetve 2004-ben szeretnék megvalósítani. A kabinet tervei szerint az életpályamodellt 2003 januárjában vezetnék be, de egyes elemei már idén szeptembertől hatályba lépnének.
