A napokban ötödik alkalommal megnyíló Conversion plus Defence, azaz C+D közép-európai védelmifelszerelés- és repülési szakkiállításon a Magyar Védelmiipari Szövetség (MVSZ) több alapító tagvállalata is részt vesz. A haditechnikai seregszemlét a Hungexpo Rt. szervezi. A november 27-30. között a Budapesti Vásárközpontban tartandó szakkiállításon a magyar és a külföldi kiállítók standján egyaránt hangsúlyosan szerepelnek a fegyverzettechnikai cégek, köztük az amerikai Raytheon, amely vadászgépekhez is gyárt rakétákat. A magyar hadiiparban is nagy hagyományú katonai elektronikai és híradás-technikai területet többek között a francia Thales és a Honvédelmi Minisztérium (HM) tulajdonában lévő HM Elektronikai, Logisztikai és Vagyonkezelő Rt. (HM EI) képviseli. A HM EI szervezi a HM és a minisztérium tulajdonában lévő rt.-k standjait, ahol a cégek alvállalkozói is helyet kapnak. Több cég mutatja be páncélosait és gépjárműveit - az utóbbi eszközök szereplése a honvédség gépjárműtendere miatt különösen aktuális.
A 240 milliárdos keretösszegű tender lelassulása és az októberi eredményhirdetés elmaradása az MVSZ Védelmi Ipar című lapja szerint azzal magyarázható, hogy az elmúlt években 45 ezer főre csökkent létszámú honvédségnek az eredetileg tervezett 12 ezernél kevesebb gépjárműre van szüksége. Probléma az is, hogy a beérkezett árajánlatok magasabbak az előzetesen kalkuláltnál. A kiállításon a repülési ipart öt cég képviseli, köztük a Gripen International és a cseh Aero Vodochody a.s., amely a magyar légierőnél is szolgálatot teljesítő (a keletnémet készletből származó) L-39-es Albatros szubszonikus, kiképző-könnyű harci repülőgépet gyártja. Az Aero korábban néhány millió dolláros ajánlatot tett az L-39-esek korszerűbb, nagyobb harcértékű verzióra cserélésére, de a hazai döntéshozók ezt elutasították. A C+D kiállításon nem vesz részt a Lockheed, sem a honvédség által alkalmazott Mistral rakéták gyártója, az MBDA (korábban Matra-BAe Dynamics).
(NAPI)
