BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Haditechnikai seregszemle a Hungexpón

2001. november 21. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Ötödik alkalommal rendezi meg a Hungexpo Rt. a C+D Közép-európai Védelmi Felszerelési és Repülési Szakkiállítást. A 27-én nyíló kiállítás második napján „Biztonságpolitika, haditechnika és hadseregfejlesztés Magyarországon" címmel szakmai konferencián ismerhetik meg az érdeklődök a honvédség és a hazai hadiipar jövőjét, illetve a biztonságpolitikai kihívásokat. A seregszemlén, amelyet a vásárközpontban rendeznek, 74 magyar cég 1795 négyzetméteren és 23 külföldi cég 394 négyzetméteren mutatja be termékeit.
A 14 országból érkező külföldi kiállítók között megtalálhatók a HM gépjárműtenderén induló cégek, a rakétákat vadászgépekhez is gyártó amerikai Raytheon, de jelen van a Gripen International is. A kiállításon Németország és Norvégia jelenik meg a legtöbb, öt-öt céggel.
V. Gy. Zs.

Vigh Zsolt György
Vigh Zsolt György

Ez is érdekelhet