A magyar felnőtt lakosság legkedveltebb élelmiszere a gyümölcs, amelyet átlagosan négy alkalommal fogyasztanak hetente - adta hírül a GfK Hungária Piackutató Intézet. Az élelmiszerek kedveltségi listáján második helyen a baromfi szerepel, majd a burgonya, a zöldség, a fehér kenyér, a száraz tészta, a tojás, a saláta és a felvágott következik.
