Befejeződött az agrár-kárenyhítési igények összesítése a Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Hivatalában, ahová az ár- és belvíz sújtotta 43 nyírségi településről 3260 kérelmet nyújtottak be a mezőgazdasági vállalkozások - tudta meg az MTI. Az összesítés szerint a károsultak mintegy 1,5 milliárd forint kárenyhítést kértek a tárcától.
