BUX 139111.47 1,08 %
OTP 44650 1,52 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Osztrák-magyar közúti fejlesztés

2001. április 18. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az osztrák közúti fejlesztési koncepció magyar vonatkozásairól és egy közlekedési csomagtervről tárgyalt Ruppert László, a Közlekedési és Vízügyi Minisztérium (KöViM) közlekedési helyettes államtitkára osztrák partnerével, Christian Weissenburger szekciófőnökkel Bécsben szerdán - tájékoztatta a KöViM az MTI-t. A kétoldalú kapcsolatokban kiemelt jelentőséggel bír az infrastruktúra térségi fejlődése, a tranzitforgalom zavartalan lebonyolítása, az EU-követelményeknek megfelelő 11,5 tonnás tengelyterhelés figyelembevétele, valamint az osztrák autópályákhoz való csatlakozás.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet