Idén sem kötelező minden esetben aláírni a közüzemi számlákat - tájékoztatta közleményben az Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal (APEH) az MTI-t.
Az aláírási kötelezettség alól a számviteli törvény felmentést ad azoknak a fő tevékenységként szolgáltatást nyújtó vállalkozóknak, akik a számlát számítógépes úton, zárt rendszerben, emberi beavatkozás nélkül, folyamatosan és nagy tömegben állítják ki.
