BUX 139067.65 1,05 %
OTP 44620 1,46 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem kötelező aláírni a közüzemi számlákat

2001. február 9. péntek, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Idén sem kötelező minden esetben aláírni a közüzemi számlákat - tájékoztatta közleményben az Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal (APEH) az MTI-t.
Az aláírási kötelezettség alól a számviteli törvény felmentést ad azoknak a fő tevékenységként szolgáltatást nyújtó vállalkozóknak, akik a számlát számítógépes úton, zárt rendszerben, emberi beavatkozás nélkül, folyamatosan és nagy tömegben állítják ki.

Tóth Levente László
Tóth Levente László

Ez is érdekelhet