Orbán Viktor miniszterelnök szerdán délelőtt magánjellegű beszélgetésen fogadta Járai Zsigmond expénzügyminisztert, a jegybank leendő elnökét - tájékoztatta Borókai Gábor az MTI-t a megbeszélést követően. A kormányszóvivő elmondta, hogy a találkozón elsősorban az idei várható gazdasági folyamatokat vették számba. A tájékoztatás szerint mindketten úgy vélik, hogy Magyarország gazdasági kilátásai 2001-ben is jók.
