Megérkeztek a minisztériumba a társtárcáktól és az érdekképviseleti és szakmai szervezetektől a javaslatok az idei és a jövő évi agrártámogatásokról szóló FVM-rendelet tervezetéhez. Erről Tamás Károly, az agrártárca közigazgatási államtitkára tájékoztatta az MTI-t (NAPI Gazdaság, 2001. január 24., 3. oldal). Tamás közölte, hogy a beérkezett véleményeket a rendelet január végi véglegesítése előtt értékelik, de csak azokat a változtatásokat fogadják el, amelyek egyeznek a kormány agrárpolitikai célkitűzéseivel.
