BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagyobb figyelmet kér Szatmár-Bereg

2001. január 12. péntek, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Nagyobb figyelmet kellene fordítani Szatmár-Bereg fejlesztésére, a tájegység településeinek gazdasági mutatói még a halmozottan hátrányos helyzetű Szabolcs megyén belül is a legrosszabbak - fogalmazták meg területfejlesztési szakemberek pénteken egy Fehérgyarmaton tartott konferencián az MTI tudósítása szerint. Szatmár-Bereg falvaiban a legsúlyosabb gond a foglalkoztatás, jelenleg a vásárosnaményi térségben 30,7, a fehérgyarmatiban 26,3, a csengeriben 25,3 százalék az állástalanok aránya.

Tóth Levente László
Tóth Levente László

Ez is érdekelhet