BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Még félmilliárd forintnyi Magnoliát vett Csányi

2013. június 17. hétfő, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A csütörtöki 55 darab után pénteken további 20 darab Mol-részvényre váltható kötvényt vett Csányi Sándor, a cég igazgatóságának alelnöke. Az üzletember 80,5 százalékos árfolyamon szerezte meg az egyenként 100 ezer euró névértékű papírokat, vagyis közel félmilliárd forintba került a teljes csomag. A csütörtökön bejelentett vétellel együtt így már több mint 1,7 százaléknyi kötvény van az OTP elnök-vezérigazgatójának birtokában. Közben a banknál is volt egy bennfentes tranzakció: Kovács Antal felügyelőbizottsági tag 47 736 darab OTP-papírt adott el, az átlagár alapján ezekért 233,5 millió forintot kapott.

Beke Károly
Beke Károly

Ez is érdekelhet