Akár már az idén bevezethetik a WizzAir részvényeit a londoni értéktőzsdére, a fapados légitársaság már keresi a befektetési bankokat, amelyek lebonyolíthatják a tranzakciót − értesült a Sky News. Több száz millió font értékben vezethetnek be a londoni részvénypiacra WizzAir-részvényeket, sajtóhírek szerint a cég szeretné kihasználni a kelet-európai úti célokkal kapcsolatos kedvező hangulatot, ezért minél gyorsabban lépne. A légitársaság jelenleg több befektetési cég tulajdonában van, melyek közül a Sky News a német DNV, közlekedésre szakosodott bankot említi meg. A lap emlékeztet rá, hogy az esetleges tőzsdei bevezetésről évek óta szó van, elemzők szerint egy részvényeladás 800 millió fontra (mintegy 280 milliárd forint) értékelheti a céget. A Napi Gazdaság kérdésére Váradi József, a WizzAir vezérigazgatója piaci pletykának minősítette a hírt és nem kívánta kommentálni.
