Tavaly kilenc százalékkal növelte nyereségét a Budapesti Értéktőzsde fő tulajdonosa, a CEESEG AG. A budapesti, a ljubljanai, a prágai és a bécsi értéktőzsdét tulajdonló társaság tavaly 9 százalékkal, 16,84 millió euróra növelte adózás előtti nyereségét − jelentette be a társaság, amelynek vezetése szerint idén is folytatódhatnak a tavalyi kedvező folyamatok a cég gazdálkodásában. Michael Buhl és Petr Koblic, a CEESEG igazgatósági tagjai szerint egyre nagyobb érdeklődés mutatkozik a régió piacai iránt a nemzetközi befektetők, elsősorban az amerikai, az egyesült királyságbeli és az osztrák intézmények részéről, de a feltörekvő piacokról, Mexikóból, a közel-keleti országokból és Ausztráliából is érkezik tőke a régióba.
