BUX 138714.03 -0,56 %
OTP 44800 -0,27 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Másfélszeresére emelkedett a Synergon árbevétele

2013. május 31. péntek, 17:39

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Jelentősen, 48 százalékkal növelte árbevételét az első negyedévben a Synergon Nyrt. a tavalyi év hasonló időszakához képest. A cég így 2,6 milliárd forintos forgalom mellett 710,4 millió forintos nettó fedezetről számolt be, míg az EBITDA a tavalyi 4,7 millió forintról 77 millióra nőtt. A cég beszámolója szerint a kimagasló bevételnövekedés több tényezőnek tudható be, így a folyamatos szerződések árindexálása, a BKV-BKK Futár projektjének kiszámlázása, illetve a licencek értékesítésének elindulása növelték az árbevételt. A kedvező számokhoz az is hozzájárult, hogy a Synergon tavaly hat társaságot vásárolt fel, melyeknek eredménye megjelent már az első negyedéves eredményekben.

Beke Károly
Beke Károly

Ez is érdekelhet