Április 25-én 10 órakor tartja éves rendes közgyűlését a Mol − jelentette be a társaság a BÉT honlapján csütörtökön. A napirenden a már korábban megszokott pontok szerepelnek, lényeges azonban, hogy a részvénykönyvet április 23-án lezárják. Részleteket, vagyis az előterjesztéseket még nem tudni, így az osztalék mértékére is nagyjából két hetet várni kell még. A kormány friss határozatában megbízta a nemzeti fejlesztési minisztert, haladéktalanul kezdjen tárgyalásokat arról, hogy az állam 51 százalékos részesedést vásároljon az MMBF Földgáztároló Zrt.-ben. A cég többségi tulajdonosa jelenleg a Mol Nyrt.
