BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Április végén tartja éves közgyűlését a Mol

2013. március 22. péntek, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Április 25-én 10 órakor tartja éves rendes közgyűlését a Mol − jelentette be a társaság a BÉT honlapján csütörtökön. A napirenden a már korábban megszokott pontok szerepelnek, lényeges azonban, hogy a részvénykönyvet április 23-án lezárják. Részleteket, vagyis az előterjesztéseket még nem tudni, így az osztalék mértékére is nagyjából két hetet várni kell még. A kormány friss határozatában megbízta a nemzeti fejlesztési minisztert, haladéktalanul kezdjen tárgyalásokat arról, hogy az állam 51 százalékos részesedést vásároljon az MMBF Földgáztároló Zrt.-ben. A cég többségi tulajdonosa jelenleg a Mol Nyrt.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet