Reggel 8-9 hónapos mélypontról indult a forint a vezető devizákkal szemben, majd délelőtt − átmenetileg − tovább gyengült és a 307,5-ös technikai szint fordította meg a forint gyengülését. Amennyiben valaki fundamentális hírt keresett ehhez, azt Martonyi János külügyminiszter szavaiban találhatott indoklást a fordulatra, aki azt mondta, nem örülnek hogy a forint inkább gyengének mondható, ehelyett stabilnak kellene lennie. Ennek hatására 304,5-ig korrigált az euró/forint, estére azonban ismét 305 körül mozgott a kurzus, miután a dollár is erősödött az euróval szemben. A legfontosabb keresztárfolyam ugyanis újra az 1,30-as érték alá csúszott be estére, ami nem tett jót a feltörekvő devizáknak. A dollár/forint árfolyam így 235,60-on, míg a frank/forint 247-en állt este.
Érdekes mozgások voltak az állampapírpiacon. A rövidebb hozamok csökkentek, ami azt jelzi, a piac újabb kamatcsökkentést áraz. Az éven belüli lejáratok hozamai 1−7 bázisponttal estek és 4,73−4,80 százalék között mozogtak. Ugyanakkor az ország iránti bizalmat jobban mutató éven túli állampapíroknál egyértelmű hozamemelkedés volt, igaz, egyelőre csak 2−11 bázispontos. Így az állampapíroknál 5,28 és 6,61 százalék között mozogtak a hozamok.
