Részvényenként 43 forint osztalék kifizetését javasolja az ANY Biztonsági Nyomda Nyrt. igazgatósága − jelentette be a cég a társaság éves rendes közgyűlését összehívó dokumentumaiban. A társaság 2013. április 10-én 13 órakor tartja éves közgyűlését. Az osztalékfizetés tervezett időpontja 2013. május 15 lesz. A közlemény szerint a cég stabilitását bizonyítja, hogy szinte hitelmentesen működnek, és a tervezett mobil- és okmánybiztonsági fejlesztési programot az osztalékfizetés mellett is biztosítani tudják. Az elemzők 38-39 forintos részvényenkénti osztalék kifizetését tartották a legvalószínűbbnek, hiszen tavaly ennyi nyereséget ért el a társaság, ugyanakkor a levegőben benne volt az ennél magasabb osztalék is, hiszen a cég készpénzállománya igen magas, míg hitelei szinte nincsenek.
