Megugrott az euró a kamattartás bejelentése után, az 1,30-as szintről 1,31-ig erősödött csütörtökön, és a jó hangulat még péntekre is átcsúszott. Délután azonban a jó amerikai munkanélküliségi adatra nagyot rántottak a dolláron, így újra 1,30 közelében kereskedtek az irányadó devizapárral. Az utóbbi időben felerősödtek a QE3 program korlátozásával vagy kivezetésével kapcsolatos hangok, amire a pénteki adat csak rátett egy lapáttal, márpedig ez mindenképpen jó hír lehet a dollár számára. Nagyjából a fő devizapárt követte a forint is, a nap eleji jó hangulatban az árfolyama az euróval szemben 296 közelébe erősödött vissza, délután azonban a dollár erősödését követve ismét 298 közelébe tért vissza az euró értéke. Ráadásul este megint a 300-as szintet közelítette, miután az új jegybankelnökkel kapcsolatosan az jelent meg, hogy korlátozta alelnökei hatáskörét. A dollár egysége délután 229,50 forintba, míg a svájci franké 241 forintba került.
A másodlagos állampapírpiacot minimális hozamcsökkenés jellemezte, ami alól csak a két leghosszabb lejárat maradt ki. A 10 és a 15 éves állampapír hozama ugyanis stagnált, a többi esetben 1 és 4 bázispont között mérséklődtek a hozamok amelyek így 4,75 és 6,41 százalék között mozogtak.
