BUX 138283.33 -0,87 %
OTP 44530 -0,87 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szélerőművet vett az Alteo

2013. március 1. péntek, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Lezárta szélerőmű-akvizícióját az Alteo Nyrt., így a 1,5 megawatt kapacitású törökszentmiklósi szélturbina tulajdonosává vált − közölte a társaság a Napi Gazdasággal. E lépéssel a cégcsoport szélerőművi kapacitása 7,3 megawattra növekedett. A törökszentmiklósi szélturbinával megtermelt villamos energiát a cégcsoport a villamosenergia-átvételi szerződés alapján 2018-ig a kötelező átvétel keretében értékesítheti.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet