BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Töröcskei kiszállt a Lazarusból

2013. február 12. kedd, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Töröcskei István, a PannErgy Nyrt. igazgatótanácsának tagja eladta a Lazarus Zrt.-ben meglévő 19,3 százalékos részesedését − jelentette be a PannErgy a BÉT honlapján. A tranzakciót követően Töröcskei István 326 ezer saját tulajdonú részvényt birtokol a cégben. A Lazarus a társaság egyik nagy tulajdonosa, a birtokában lévő mintegy 2 millió részvénnyel közel 10 százalékos a részesedése. A PannErgy papírja egy ideje eladói nyomás alatt áll, és pletykák terjedtek el arról, hogy esetleg valamelyik nagyrészvényes száll ki. Töröcskei részesedése azonban nem éri el az öt százalékot, így ha esetleg ő lenne az eladó, azt nem kellene bejelentenie.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet