BUX 139662.24 0,03 %
OTP 45750 -0,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Robbant az arany ára

2012. november 7. szerda, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Úgy tűnik, az elnökválasztás körüli mizéria jót tett a nemesfém árának. A napok óta 1680 dollár alatt lődörgő aranyár tegnap reggel szépen elkezdett erősödni, napközben szép csendben felkúszott 1690 dollár környékére, majd délután 5-kor robbant. Szinte percek alatt drágult 20 dollárt az unciánkénti ár, legalábbis egészen 1720 dollárig. Lapzártánkkor tartósan 1716 dollár felett kereskedtek a CFD-kkel. Hasonló áralakulást lehetett tapasztalni az euró/dollár keresztárfolyam esetében is, bár a drágulás mértéke korántsem volt olyan drasztikus, mint az arany esetében.

Sebestyén Stella
Sebestyén Stella

Ez is érdekelhet