Már szeptember végén lehetőség lesz a nyomáspróbák szakaszos megkezdésére Miskolcon − jelentette be Bokorovics Balázs, a PannErgy Nyrt. igazgatótanácsának elnöke csütörtökön. A Miskolci Geotermikus Projekt hővezeték- és a hozzá kapcsolódó műszaki létesítmények kiépítése folyamatosan halad, és jól állnak a műszaki létesítmények kiépítésével is. A cég reményei szerint így már novemberben megkezdődhet a geotermikus hő betáplálása a rendszerbe.
