Kényszerlikvidálták az E-Star tulajdonában lévő teljes határidős részvényállományt szerdán − jelentette be a cég a BÉT honlapján. Először 470 darab határidős kontraktust 483 forinton, majd a maradék 321 darabot 449 forinton zárta le az Equilor. A kényszerlikvidálás a piacon nem okozott nagyobb pánikot, és a vevő is meglehetett előre, hiszen két nagyobb kötés keretében cseréltek gazdát a pakettek. Ezzel az árfolyam zuhanása miatt egy folyamatos veszteséget jelentő pozíciótól szabadult meg a társaság, ami nem csoda a cég rossz pénzügyi helyzetét ismerve.
