BUX 140082.71 0,33 %
OTP 45760 -0,46 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az E-Star likvidálta teljes határidős állományát

2012. szeptember 20. csütörtök, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kényszerlikvidálták az E-Star tulajdonában lévő teljes határidős részvényállományt szerdán − jelentette be a cég a BÉT honlapján. Először 470 darab határidős kontraktust 483 forinton, majd a maradék 321 darabot 449 forinton zárta le az Equilor. A kényszerlikvidálás a piacon nem okozott nagyobb pánikot, és a vevő is meglehetett előre, hiszen két nagyobb kötés keretében cseréltek gazdát a pakettek. Ezzel az árfolyam zuhanása miatt egy folyamatos veszteséget jelentő pozíciótól szabadult meg a társaság, ami nem csoda a cég rossz pénzügyi helyzetét ismerve.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet