BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb óriásberuházást tervez Kecskeméten a Mercedes

Három esztendő alatt az eddig megcélzott duplájára, évi 300 ezer darabra emelnék a kecskeméti Mercedes-gyár kapacitását − értesült lapunk. A tervek szerint a több tíz milliárd forintos bővítés jövőre kezdődhet. A projektet lebonyolító tanácsadó cégek, mérnöki és ügyvédi irodák kiválasztása már megkezdődött.

2012. augusztus 16. csütörtök, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Már jövőre elkezdődhet a kecskeméti Mercedes-gyár bővítése, amelynek során az üzem kapacitását a jelenlegi duplájára, évi 150 ezer darabról 300 ezerre emelik − erősítette meg a Napi Gazdaság információját három független, az ügyet jól ismerő forrás is. A beruházás több tíz milliárd forint nagyságrendű lenne, amihez minden bizonnyal ezúttal is igényel majd állami támogatást az autógyártó. (A földterület megvásárlására és a jelenlegi gyár felépítésére eddig mintegy 150 milliárd forintot fordított a beruházó Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft., amelyhez 22 milliárd forint állami támogatást kapott − elsősorban adókedvezmény formájában.) Kormányzati körökből származó információink szerint a bővítéssel kapcsolatban a társaság már fel is vette a kapcsolatot az illetékes minisztériummal, amely válaszlevelében üdvözölte a tervet, s jelezte nyitottságát a beruházással és az állami támogatással összefüggő tárgyalások megkezdésére.


Napi Gazdaság, Földi D. Attila

Az újabb kecskeméti gyárrész építése jövőre kezdődhet, a gyártósorok 2014-ben érkezhetnek az új üzembe, a termelés pedig 2015-től indulhatna meg. A német cég a hírek szerint több száz ember (köztük számos mérnök) felvételét tervezi a beruházás kapcsán, a dolgozók kiképzése várhatóan a korábbi rendszernek megfelelően, azaz főként a német szakemberek irányítása alatt zajlik. A kecskeméti üzem teljes kapacitása a fejlesztéssel évi 300 ezer egységre emelkedik, azaz napi több mint 800 jármű gördül majd le a gyártószalagokról. Egyelőre nem tudni, hogy a B-osztály és a hamarosan gyártásba kerülő négyajtós CLA mellett esetleg más modellek is készülnének a gyárban.

Bár kezdetben az autóóriás több európai üzeme is versenyben volt a bővítésért, úgy tudjuk, a német anyacég teljesen egyértelműen a magyarországi fejlesztésben gondolkodik. A Daimler konszern stuttgarti központjában többszöri megkeresésre sem sikerült elérnünk a magyarországi ügyekben illetékes kommunikációs vezetőt, aki megerősíthette volna információnkat. A magyarországi leányvállalat hazai pr-cégénél a tervezett bővítés részleteit firtató megkeresésünkre azt a sokatmondó választ kaptuk, hogy ezzel kapcsolatban még nem kívánnak sajtóinformációt kiadni.

A bővítés első lépései a Napi Gazdaság értesülései szerint már meg is történtek. Jelenlegi is több tendereztetés zajlik: építész- és kivitelező irodát keresnek, amely a terveket készítené, s bonyolítaná le az építési munkálatokat, árajánlatot kértek tanácsadó cégektől és ügyvédi irodáktól a projekt lebonyolításával és a kormányzati kapcsolattartással összefüggő feladatok elvégzésére.
Emellett várhatóan a közeljövőben indul a tervezett 500 fő kiválasztásának folyamata is, ami mind mennyiségi, mind minőségi szempontból, illetve a majdani betanítás miatt vehet igénybe több időt.

A termelés megkezdését követő alig több mint három hónap után, július elején gördült le a tízezredik Mercedes-Benz B-osztályú gépkocsi a kecskeméti futószalagról, s időközben elindult a második műszak is. A napokban már a tizenötezredik autó is elkészült. A gyár termelése tehát tervszerűen fut fel, s jövőre már százezer autó hagyja el a gyártószalagot. A Mercedes-Benz B-osztály mellett beindult egy második modell, az új, négyajtós kupé, a CLA próbagyártása is. A cégnél ma már 2800-an dolgoznak. Négy évvel a helyszín kiválasztását követően, 2012 márciusában kezdődött a Mercedes új, B-osztályának sorozatgyártása Kecskeméten. A járművet a rastatti üzemmel együttműködve gyártják. (Németországban is készül a B-osztályból, s az együttműködésnek köszönhetően onnan is érkeznek alkatrészek.) Az új kompaktautó-generáció gyártásába összesen 1,4 milliárd eurót fektetett a Daimler, ebből 800 milliót a kecskeméti új üzem építésébe, 600 milliót pedig a rastatti gyár bővítésébe.
Mezősi Tamás
Mezősi Tamás
Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet