Péntek délután az euró/forint kurzus az előző nap késő délutáni szintje közelében, vagyis 297,80 körül mozgott. A magyar deviza okozott némi izgalmat délelőtt, hiszen a lélektanilag fontos 300-as szintet majdnem megérintve 299,60-ig is elment az euróval szemben, kora délután viszont 297 alatt is járt a kurzus. Eközben fél öt körül az euró/dollár a napi csúcsa közelében, 1,2713-nál járt. A devizapár esetében vélhetően inkább az euró erősödéséről lehet beszélni, a görögökkel kapcsolatban a német álláspontban érzékelhető némi enyhülésnek köszönhetően − vélekedett Ruzsonyi Ákos, a Commerzbank devizapiaci üzletkötője. A devizapiacon viszonylagos nyugalom honolt, amiben vélhetően az is benne volt, hogy a befektetők figyelmének középpontjában a mindenki által már nagyon várt, minden idők legnagyobb technológiai IPO-ja, a Facebook részvénykibocsátása áll. Ruzsonyi szerint úgy tűnt, hogy a piacok erre vártak péntek délután. A zöldhasút 234,16, a svájci frankot 247,90 forinton jegyezték.
Az állampapírok másodpiacán a rövid oldalon a három és hat hónapos papírok hozama nem változott, az éves dkj-ké viszont 1 bázisponttal csökkent. A hosszú oldalon 3−6 bázisponttal emelkedtek a hozamok. A referenciaátlag 7,15 és 8,54 százalék között szóródott.
