Míg a tavalyi utolsó negyedévben a kedvezményesen értékesített új iPhone 4S modellek még lehúzták a Verizon bevételét, az első negyedévben a készülékekhez kötődő magasabb előfizetési díjak már javulást eredményeztek. A távközlési szolgáltató így az első három hónapban 1,69 milliárd dolláros, részvényenként 59 centes nyereséget realizált, szemben az egy évvel korábbi 51 centtel, illetve az 58 centes várakozásokkal. A társaság árbevétele éves összevetésben 2,6 százalékkal, 28,2 milliárdra bővült, ami megfelelt a konszenzus értékének. A cég 55 százalékos érdekeltségébe tartozó (a fennmaradó részt a Vodafone birtokolja) Verizon Wireless 501 ezer új előfizetőt szerzett a negyedévben, ami túlszárnyalta az elemzői várakozásokat, így könnyen elképzelhető, hogy az iparág legmagasabb száma lesz.
