Nem késlekedett sokáig a Fotex igazgatótanácsa, amely a társaság papírjainak februári végi, luxemburgi tőzsdén történt listázását követően szerdán a Budapesti Értéktőzsdére bevezetett részvényeinek teljes körű átvezetéséről döntött. A cég közleménye szerint a március 30-i átvezetést követően a részvényekkel csak a luxemburgi tőzsdén kereskednek majd. Ezzel az IBUSZ, a Kartonpack és a Konzum mellett az egyik elsőként, 1990 novemberében bevezetett papír mond búcsút a pesti parkettnek.
