BUX 138797.87 -0,5 %
OTP 44800 -0,27 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Búcsúzik Budapesttől a Fotex

2012. március 19. hétfő, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Nem késlekedett sokáig a Fotex igazgatótanácsa, amely a társaság papírjainak februári végi, luxemburgi tőzsdén történt listázását követően szerdán a Budapesti Értéktőzsdére bevezetett részvényeinek teljes körű átvezetéséről döntött. A cég közleménye szerint a március 30-i átvezetést követően a részvényekkel csak a luxemburgi tőzsdén kereskednek majd. Ezzel az IBUSZ, a Kartonpack és a Konzum mellett az egyik elsőként, 1990 novemberében bevezetett papír mond búcsút a pesti parkettnek.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet