BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ismét távozott Rényi

2012. február 23. csütörtök, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Öt nappal a Hun Mining (ex-Genesis) BAZ megyei Hangácsra összehívott közgyűlése előtt lemondott igazgatósági tagságáról a társaságot (eredetileg Novotrade néven) megalapító Rényi Gábor. A cég életében nem ez az első eset, hogy Rényi távozik, eddig azonban minden esetben visszatért végül az igazgatóságba. Legutóbb a napelemgyártás tervezgetését bányaipari ígérgetéssel felváltó ügyletet hozta tető alá, ám az érdemi tevékenység megkezdésére − a hosszú évek gyakorlatának megfelelően − azóta sem került sor.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet