BUX 138496.80 -0,72 %
OTP 44360 -1,25 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új származtatott alap a K&H Alapkezelőtől

2012. február 7. kedd, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

K&H növekedés plusz néven új származtatott alapot indít a K&H Alapkezelő, amely harminc, a maga területén kiemelkedő teljesítményű nemzetközi nagyvállalat részvényeit tartalmazza − közölte a társaság. Amennyiben a futamidő végén a tőzsdei árfolyamok növekedése meghaladja az 5 százalékos küszöbértéket, úgy az alap ezen felül további 30 százalékos prémium hozamot fizet, maximális korlátozás nélkül, 100 százalékos tőkevédelem mellett. Az alapkezelő szerint a növekedési kilátások egyelőre globális szinten visszafogottak, ezért az idén még mérsékelt hozamokra lehet számítani a tőzsdéken. Középtávon azonban már pozitív elmozdulás várható a jelenlegi szintekről. Különösen az EU esetében a kockázatok beárazása miatt már vonzó szintre süllyedtek az árfolyamok, a feltörekvő piacok pedig stabil pénzügyi helyzetük és kedvező növekedési kilátásaik miatt vonzóak.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet