BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Öt százalék felett a Utilico az E-Starban

2011. november 14. hétfő, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az E-Star bejelentette, hogy a Bermudán bejegyzett Utilico Emerging Markets Ltd zárt végű befektetési alap csütörtökön 15 007 darab részvény megvásárlásával 5,42 százalékra növelte tulajdoni hányadát a társaságban. Az E-Star egy külön közleményben tudatta, hogy ugyanaznap 5007 darab törzsrészvényt értékesített 5750 forinton (a darabszám alapján vélhetően a Utilicónak), a tranzakciót követően a cég nem rendelkezik saját részvénnyel. A hosszú távú feltörekvő piaci közmű- és energetikai befektetésekre szakosodott Utilico még február végén szállt be a társaságba, akkor 35 ezer darabot vásárolt 9000 forintért, majd a júniusi tőkeemelésnél is növelte részesedését.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet