Az E-Star november 8-i közgyűlése öt évre a társaság igazgatósági tagjává választotta George E. Patakit, New York állam volt kormányzóját (jelenleg az Egyesült Államok ENSZ-különmegbízottját), illetve Lantos Csabát, a Keler Zrt. igazgatóságának elnökét (az OTP Bank korábbi vezérigazgató-helyettesét). A cég egy külön közleményben bejelentette, hogy az OTP Alapkezelő részesedése a társaságban 10,1 százalékról 8,75 százalékra csökkent. Feltételezhetően a hétfői nagyméretű blokk-kötések keretében az államhoz került a különbözetet kiadó pakett.
