Csak a felső sorokon javultak nagyot a PannUnion eladása előtti utolsó negyedévben a PannErgy számai, igaz, abban is elsősorban a műanyag csomagolóanyagokat gyártó társaság szépítése játszotta a főszerepet. A társaság bevételei a szeptember 30-án záruló három hónapban csaknem 4,62 milliárd forintra rúgtak, ami 22 százalékos javulás éves összehasonlításban. Az EBITDA a BÉT honlapján megjelent gyorsjelentés szerint harmadával javulva 631 millió forintot tett ki. A pénzügyi sor 597 milliós mínusza után azonban a PannErgy csoportszinten 317 millió forintos nettó veszteséget szenvedett el, szemben az egy évvel korábbi azonos időszak 127 milliós nyereségével. Az első háromnegyed év során a társaság 12,97 milliárdos árbevétel és 15,5 milliárdos EBITDA mellett 266 milliós veszteséget szenvedett el. Ebben komoly szerepet játszott a devizahitelek átértékelése miatt, illetve a Synergon-paketten keletkező 300-300 milliós negatív hatás. Az első háromnegyed év eredményeihez a geotermikus főtevékenység két, már üzemelő leánya (a Szentlőrinci Geotermia Zrt., illetve a Berekfürdő Energia Kft.) az árbevétel terén összesen 69, míg az EBITDA tekintetében 42 millió forinttal járultak hozzá.
