A NordTelekom közgyűlésének jóváhagyásával két éven belül legfeljebb 900 millió forintos kötvényprogramot indít az előre látható üzletfejlesztés céljából − derül ki a BÉT-en megjelent közgyűlési jegyzőkönyvből. A társaság a múlt héten jelentette be, hogy 166 millió forintért felvásárolta a nyereségesen működő Beltáv ügyfeleit és eszközeit. Az akvizíciót követően a társaság integrációja hamarosan lezárulhat, így az immár tízezer főt meghaladó ügyfélállománnyal rendelkező Nordtelekom a saját távközlési hálózatán nyújthat internetelérést Budapesten, Győrben és Dunaújvárosban. A közlemény szerint a társaság folyamatosan vizsgálja a további akvizíciós lehetőségeket.
