BUX 139877.87 0,18 %
OTP 45890 -0,17 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megduplázza benzinkútjai számát a Mol Szlovéniában

2011. október 5. szerda, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol átvette a TUS Holding 19 benzinkútját Szlovéniában. Ezzel a lépéssel a Mol-csoport megduplázza benzinkútjainak számát Szlovéniában, és így − a jelenleg épülő kutakkal együtt − már összesen 37 töltőállomása lesz az országban. Ez a lépés összhangban áll stratégiánkkal, melynek célja, hogy növeljük a Mol kiskereskedelmi hálózatát Kelet-Közép-Európában − közölte a keddi bejelentéskor Piry László, a Mol-csoport kiskereskedelmi üzletágának ügyvezető igazgatója. Szlovéniában a következő években legalább 10 százalékos piaci részesedést szeretne elérni a Mol a kiskereskedelemben. Ez azért fontos a társaság számára, mert általában ekkora üzemméret mellett lehet nyereségesen üzemeltetni egy hálózatot.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet