BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint 12 százalékot fizet az Egis

2010. december 19. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Egis január 26-ára hívta össze rendes éves közgyűlését, amelynek napirendjén az ilyenkor szokásos pontok szerepelnek. Az igazgatóság a 2009/2010-es (szeptember végéig tartó) üzleti év eredményének terhére a névértékre vetített 12 százalékos, azaz egy részvényre 120 forintos osztalék kifizetését javasolja a közgyűlésnek. Ez megegyezik az előző üzleti év eredménye után megállapított osztalékkal - írja a közgyűlési hirdetmény.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet