Az Egis január 26-ára hívta össze rendes éves közgyűlését, amelynek napirendjén az ilyenkor szokásos pontok szerepelnek. Az igazgatóság a 2009/2010-es (szeptember végéig tartó) üzleti év eredményének terhére a névértékre vetített 12 százalékos, azaz egy részvényre 120 forintos osztalék kifizetését javasolja a közgyűlésnek. Ez megegyezik az előző üzleti év eredménye után megállapított osztalékkal - írja a közgyűlési hirdetmény.
