BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hitelt vesz fel a Magyar Telekom

2010. november 28. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Magyar Telekom 150 millió euró, mintegy 41,5 milliárd forint hitelt vesz fel az Európai Beruházási Banktól (EIB) - közölte a távközlési cég pénteken a tőzsde honlapján. A hitel forintban denominált, futamideje hat év, kamatozása fix. A hitelt a Deutsche Telekom-csoport finanszírozásért felelős leányvállalatán, a DT International Finance B.V.-n mint pénzügyi közvetítőn keresztül veszi fel. A pénzt a társaság a vezetékes és mobil szélessávú projektjeinek finanszírozására költi.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet