Tovább tart a varsói tőzsde (WSE) tőzsdei bevezetésének sikersztorija, tegnap, az első kereskedési napon a részvény már eleve nagy plusszal kezdett a jegyzési árfolyamhoz képest, de onnét is tovább tudott emelkedni. A nap végén 54 zloty volt egy részvény ára, ami mintegy 26 százalékkal múlta felül a kisbefektetőkre érvényes 43 zlotys jegyzési árfolyamot. A nyilvános kibocsátás során nemrég 323 000 magánszemély jegyzett a papírokból, az intézményi könyvépítésen pedig huszonötszörös túljegyzés lett. Az utóbbiaknak 46 zlotyért adták a papírt.
