A Budapest Alapkezelő két új terméket hoz létre, a Budapest 2015 Alapot és a Budapest Zenit Alapok Alapját. Mindkettő nyíltvégű, nyilvános, határozatlan futamidejű és kombinálja a kockázatos és biztonságos befektetéseket. A tőkeveszteségek elkerülése érdekében dinamikusan változtatják a részvénykitettséget, az úgynevezett CPPI stratégiával. Meghatározott szabályrendszer alapján növelik, illetve csökkentik a portfóliójában lévő kockázatos eszközök súlyát úgy, hogy az árfolyam egy előre meghatározott "padlóérték" (például 90 százalék) alá ne tudjon csökkenni. A Budapest 2015 magyar részvényekre épít - mint az OTP, a Mol, a Richter, az Egis és a Magyar Telekom -, és stratégiáját egy 2015-ös céldátumra optimalizálják (a tartós befektetési szerződésekhez igazodva). A Budapest Zenit pedig a feltörekvő Ázsia, Dél-Amerika és az EMEA régió, valamint a fejlett Észak-Amerika és Nyugat-Európa részvénypiacainak teljesítményéből kínál részesedést. Jegyzési időszakuk szeptember 6-ától október 8-áig tart.
