Lemondott elnöki pozíciójáról a KEG elnöke, Matyók György - jelentette be a cég a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön. A döntést a cég igazgatósága augusztus 5-ei hatállyal tudomásul vette. Matyók ezzel együtt távozik az igazgatóságból is, és augusztus 31-ével közös megegyezéssel a munkaviszonya is megszűnik. A lemondás indoka a közlemény szerint, hogy Matyók György más gazdasági társaságban lett vezérigazgató. A KEG ezután a döntés után rendkívüli közgyűlést hívott össze szeptember 20-án 10 órára.
