BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lemondott a KEG elnöke

2010. augusztus 5. csütörtök, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Lemondott elnöki pozíciójáról a KEG elnöke, Matyók György - jelentette be a cég a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön. A döntést a cég igazgatósága augusztus 5-ei hatállyal tudomásul vette. Matyók ezzel együtt távozik az igazgatóságból is, és augusztus 31-ével közös megegyezéssel a munkaviszonya is megszűnik. A lemondás indoka a közlemény szerint, hogy Matyók György más gazdasági társaságban lett vezérigazgató. A KEG ezután a döntés után rendkívüli közgyűlést hívott össze szeptember 20-án 10 órára.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet