Rekordmennyiségben adott el májusban autót az AAA Auto - közölte a Bloomberg. A mintegy 3700 darabos eladás után június első három hetében is 702 autót tudott értékesíteni a társaság, a legjobban a Skodák fogytak. A Bloomberg közlése szerint azonban a drágább használt autók terén is van fellendülés. Mindez azért jó hír, mert a cég az első negyedévben 6,1 százalékkal kevesebb autót - 8000 darabot - adott el, mint egy évvel korábban. Igaz, a társaság így is nyereséggel zárta az idei első három hónapot.
