BUX 138797.87 -0,5 %
OTP 44800 -0,27 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint nem fizetne a BIF

2010. március 28. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Április 27-ére hívta össze éves rendes közgyűlését a BIF, amelynek vezetése, amint a meghívóból kiderül, a 2009-es év eredménye után nem javasolja osztalék kifizetését. A bérbe adott ingatlanai miatt folyamatos készpénztermelő képességgel rendelkező ingatlancég 2008 után sem fizetett osztalékot, korábban azonban több évig stabilan a névérték 10-10 százalékát osztotta ki. A meghívóhoz mellékelt pár mérlegsor szerint a társaság csoportszinten 2,7 milliárd forintos árbevétel mellett 449 millió forintos adózott és 218 millió forintos adózatlan eredményt ért el. Az anyavállalat nem konszolidált eredménye viszont 83 millió forint veszteség.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet