Április 27-ére hívta össze éves rendes közgyűlését a BIF, amelynek vezetése, amint a meghívóból kiderül, a 2009-es év eredménye után nem javasolja osztalék kifizetését. A bérbe adott ingatlanai miatt folyamatos készpénztermelő képességgel rendelkező ingatlancég 2008 után sem fizetett osztalékot, korábban azonban több évig stabilan a névérték 10-10 százalékát osztotta ki. A meghívóhoz mellékelt pár mérlegsor szerint a társaság csoportszinten 2,7 milliárd forintos árbevétel mellett 449 millió forintos adózott és 218 millió forintos adózatlan eredményt ért el. Az anyavállalat nem konszolidált eredménye viszont 83 millió forint veszteség.
