Február 22-től március 26-ig kínálja a befektetőknek a hasonló nevű bankcsoport a K&H Tőkevédett Gyógyszeripari Alap befektetési jegyeit. Az alap hozama tucatnyi multinacionális gyógyszercég (Merck, Sanofi, Teva, Pfizer stb.) részvényeinek árfolyam-alakulásától függ majd a kicsit több mint két és fél éves futamidő végén. Minimális hozam - a csoport tőkevédett alapjainak többségétől eltérően - nincsen, a maximális hozam 100 százalék lehet (ekkor az ehm - egységesített hozammutató - évi 31,65 százalék lenne). Minden tízezer forintnyi jegyzés után 10 forintot jótékony célra fordítanak. A K&H Alapkezelő emellett folytatja a "háromszor fizető" sorozatot is, amely már a nyolcadik résznél tart. A március 5-ig kínált alap a három és fél éves futamidő alatt három alkalommal minimum 7+3+3, maximum 7+15+15 százalékot fizet, az ehm így évi 3,5 és 9,4 százalék között lehet.
