Az ügyész vádbeszédével és a védelem beszédeivel folytatódott a két volt Globex-vezető, Postáné Vellai Györgyike és Vajda László feljebbviteli büntetőpere a Fővárosi Ítélőtáblánál. Az ügyész megalapozottnak találta a vádlottak elleni keresetet különösen nagy értékre elkövetett sikkasztás, sikkasztás, hűtlen kezelés és hasonló cselekmények kapcsán, és az elsőfokú, sok évvel ezelőtt született, viszonylag enyhébb ítélet súlyosbítását kérte. (Az azután született, az elsőfokúnál súlyosabb ítéletet eredményező másodfokú eljárást tárgyalják újra most.) A védelem részben felmentést, részben enyhítést kért, a vádlottak ártatlannak vallották magukat. Ítéletet várhatóan február 11-én hoznak majd.
