K&H Tőkevédett Nyersanyag néven új alapot hoz létre a K&H Alapkezelő, a befektetési jegyeket január 18. és február 19. között lehet jegyezni. Minimális hozama az alapcsalád legtöbb tagjától eltérően nincsen, az elérhető legmagasabb hozam pedig 50 százalék 2,5 évre, ami éves szinten 17,29 százalék (ennyi az ehm). A hozama az S&P GSCI Excess Return nyersanyagpiaci indextől függ majd. A bankcsoportnál ezenkívül a hónap végéig kínálják a Háromszor Fizető sorozat hetedik tagját is, amely az első év végén nyolc százalékot, a második és a harmadik év végén pedig minimum 3, maximum 14 százalékot fizet, ennél az ehm 3,77 és 9,08 között lehet.
