BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nyersanyagindexre játszik a K&H új alapja

2010. január 20. szerda, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

K&H Tőkevédett Nyersanyag néven új alapot hoz létre a K&H Alapkezelő, a befektetési jegyeket január 18. és február 19. között lehet jegyezni. Minimális hozama az alapcsalád legtöbb tagjától eltérően nincsen, az elérhető legmagasabb hozam pedig 50 százalék 2,5 évre, ami éves szinten 17,29 százalék (ennyi az ehm). A hozama az S&P GSCI Excess Return nyersanyagpiaci indextől függ majd. A bankcsoportnál ezenkívül a hónap végéig kínálják a Háromszor Fizető sorozat hetedik tagját is, amely az első év végén nyolc százalékot, a második és a harmadik év végén pedig minimum 3, maximum 14 százalékot fizet, ennél az ehm 3,77 és 9,08 között lehet.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet